Tacir 1.Bölüm İzle
Açıklama : Konusu: Konumuz 1800’lü yılların Kore’sinde yani Joseon Hanedenlığında yaşamış olan bir tüccar olan Im Sang-ok’un hikayesi. Tüccarımız dürüst ve becerikli bir adamdır. Dizide genel olarak zenginlik ve meslek ahlakı meseleleri üzerine bir tema ilenecek. Dizideb bir replik: “Ticarette en önemli şey insan bulmaktır, para bulmak değil. İnsanları bulduğunda para zaten seni bulacaktır.” Ama ilerleyen bölümlerde aşk da olacak.İyi Seyirler.
İzlenme : 2161 |Süre: 60:00 | Tarih : 31.03.2013
Etiketler : Tacir 1.Bölüm İzle Tacir 1.Bölüm Türkçe Dublaj İzle Tacir Dizsi 1.Bölüm Full İzle Tacir Dizsi 1.Bölüm Online İzle Tacir Dizsi 1.Bölüm Direk İzle
URL      :
Yorumlar
Yazan : nebi erez |Tarih : 19.10.2013
tacir. hak , adelet yüksek ahlakın, kapitlaizme, vahşete, sosyalizme karşı zaferini anlatan oldukça iyi bir dizi..? ayrıca ticaretin mal satmak demek olmadıgını, insan kazanmak yüksek ahlak dogruluk ve dürüstlük ilkesini benimsemenin en büyük deger oldgunu,kriz yönetimi, devlet yönetiminisosyal iletişim ve insanlık onurunu korumayı işlemiş.AHİLİK teşkilatı yıllar önce kurmuş millet olarak böyle diziler çekememenin acısını yüregimde hissetim.Devlet, sosyal kuruluş ,dernekler tanıtım ve toplumu koruma görevini dizilerde ve filmlere oldugunu henüz bilmemekte..gelecege yatırım degerini kavramaktan aciz öz degerlerini medya halinde sunumamaktadır..ilerde olamsı ümüdimle.._?

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *